EXP Odzież Medyczna

Ubrania Medyczne

Odzież medyczna to niezbędny element podczas wykonywania zawodu medycznego. Ubrania Medyczne dla pielęgniarek oraz pielęgniarzy muszą spełniać dwie funkcje. Po pierwsze medyczna odzież pielęgniarska musi chronić przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami ciała, a po drugie ubrania dla pielęgniarek i pielęgniarzy muszą być wygodne.

Firma EXP oferuje duży wybór ubrań medycznych dla pielęgniarek, jak i pielęgniarzy w atrakcyjnej cenie. Odzież pielęgniarska znajdujące się w naszym sklepie stworzone są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ubrania dla pielęgniarek zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo w czasie pracy.

Rodzaje odzieży pielęgniarskiej

Ubrania dla pielęgniarek

W naszym sklepie dostępne są ubrania medyczne pielęgniarskie takie jak:

  • bluzy/kamizelki dla pielęgniarek,
  • fartuchy dla pielęgniarek,
  • spodnie dla pielęgniarek,
  • komplety dla pielęgniarek,
  • spodnice medyczne
  • żakiety medyczne

Odzież Medyczna dla pielęgniarek

W sklepie EXP Odzież Medyczna znajdują się Ubrania Medyczne dla pielęgniarek oraz personelu medycznego w modnych kolorach i fasonach. Dzięki bogatej ofercie fartuchów, spodni, bluz, jak i kompletów uniwersalnych dla pielęgniarek, ubiór do pracy może być spersonalizowany, a także wygodny. W naszym sklepie znajdują się popularne kroje fartuchów pielęgniarskich, jak i kompletów uniwersalnych, które skutecznie ochronią ciało przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami.

W EXP posiadamy również szeroką ofertę spodni dla pielęgniarek, bluz oraz kamizelek dla personelu medycznego. Niezastąpione będą także chodaki lub obuwie piankowe, które zapewnią odpowiedni komfort podczas długich dyżurów.

Bezpieczeństwo medycznych ubrań dla pielęgniarek

Odzież pielęgniarska dostępna w naszym sklepie EXP jak bluzy, fartuchy, komplety uniwersalne czy obuwie zapewni odpowiednie bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków, spełniając wymogi BHP.

 

Ubrania Medyczne dla Pielęgniarek oraz personelu szpitala

u nas kupią państwo:

fartuszki

kolorowe oraz klasyczne białe

koszulki

dopasowane lub luźne

spodnie

spodnie w naszym sklepie są ze względu na profesjonalizm oraz wygodę pracę tylko w wariancie długim, wariantów jest kilka dwie kieszenie lub jedna na tyle

spódnice

niestety ze względu na małe ilości zapytań o spódnice nie posiadamy dużo spódnic na sprzedaż, lecz na zapytanie jesteśmy w stanie uszyć wszelkie wzory spódnic.

bluzy medyczne

 

Nasza Szwalnia

produkujemy w własnym zakresie aby utrzymać najwyższy standard naszej odzieży medycznej.

 

Firma EXP 

Współpracujemy z firmami takimi jak: Laufenmühle (Niemcy), firma Tencate (Francja) i Komo (Polska). Dzięki współdziałaniu z producentami z całej Europy, jesteśmy w stanie zapewnić ubrania medyczne, jak najwyższej jakości, bazującej głównie na materiałach takich jak: Poliester i Bawełna. Wiele szpitali, hurtowni oraz Instytucji zdrowotnych zamawia u nas ubrania medyczne, robocze i są zadowoleni z ich używania. Przy większych zamówieniach mogą państwo otrzymać także rabat. Na naszej stronie znajdą państwo przystępne promocje i zniżki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odzież Medyczna, Ubrania Medyczne, Bluzki Medyczne, Spodnie Medyczne, Fartuchy Medyczne - Sklep Internetowy
Sklep internetowy Shoper.pl