EXP Odzież Medyczna
Produkt dnia
Zakiet Medyczny Biun Biały
Zakiet Medyczny Biun Biały

70,00 zł

Cena regularna: 100,00 zł

Bluzka Medyczna Ceris Z Paskami Niebieska
Bluzka Medyczna Ceris Z Paskami Niebieska

60,00 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Koszulka Polo Ariana Czarna
Koszulka Polo Ariana Czarna

99,00 zł

Koszulka Polo Ariana Niebieska
Koszulka Polo Ariana Niebieska

99,00 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej Exp Odzież Medyczna. W trosce o prywatność naszych klientów i użytkowników, chcielibyśmy przedstawić nasze zasady dotyczące ochrony danych osobowych.

1. Zbieranie Danych Osobowych

Podczas korzystania z naszej strony internetowej, możemy zbierać pewne informacje osobiste, takie jak imię, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania itp. Dokonujemy tego tylko wtedy, gdy użytkownik dobrowolnie udostępnia nam te dane, na przykład poprzez formularz kontaktowy lub proces zamówienia.

2. Cel Zbierania Danych

Zebrane przez nas dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie w celu realizacji zamówień, udzielenia odpowiedzi na zapytania klientów, zapewnienia wsparcia technicznego oraz w celach marketingowych, jeśli użytkownik wyrazi na to zgodę.

3. Bezpieczeństwo Danych

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych klientów i podejmujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić je przed nieuprawnionym dostępem, utratą, zmianą lub niezgodnym z prawem wykorzystaniem.

4. Udostępnianie Danych Osobowych

Nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie udostępniamy danych osobowych naszych klientów osobom trzecim, chyba że jest to konieczne do realizacji usług świadczonych przez naszą firmę (np. dostawa towaru przez firmę kurierską).

5. Prawa Użytkowników

Nasi użytkownicy mają prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania oraz ograniczania przetwarzania. Mogą również w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

6. Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności lub chcielibyście skorzystać z jakichkolwiek praw związanych z danymi osobowymi, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio pod adresem e-mail: i.irzyk@exp-medic.com

Aktualizacja Polityki Prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności może być okresowo aktualizowana, aby odzwierciedlać zmiany w naszych praktykach dotyczących ochrony danych osobowych. Wszelkie istotne zmiany będą ogłaszane na naszej stronie internetowej.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2024

Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że wszystkie dane osobowe są przez nas traktowane z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Odzież Medyczna, Ubrania Medyczne, Bluzki Medyczne, Spodnie Medyczne, Fartuchy Medyczne - Sklep Internetowy
Sklep internetowy Shoper.pl