Wersje językowe
  • i.irzyk@exp-medic.com
  • +48 798 636 492
Produkt dnia
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Niebieska
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Niebieska
99,00 zł 76,50 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Zielona
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Zielona
99,00 zł 76,50 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Granatowa
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Granatowa
99,00 zł 76,50 zł
szt.
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Bordowa
Bluza Medyczna Bayer Krotki Rekaw Bordowa
99,00 zł 76,50 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Odzież Medyczna

Stroje medyczne

Firma EXP to sklep internetowy i producent ubrań dla szpitali, instytucji zdrowotnych, a także hurtowni odzieży na całym świecie. Zapewnia najwyższą jakość i gwarancję. Współpracuje z jak najlepszymi producentami z zagranicy.

Stroje, oferowane przez nasz sklep internetowy, doskonale nadają się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, w tym: lekarzy, lekarek, salowych oraz pielęgniarek. Ubrania są dostosowane do zawodu, jak i stanowiska, z myślą o wygodzie użytkującego. Stroje produkowane są nie tylko w tradycyjnych barwach, ale także w barwach wybranych przez klientów. Odzież, dostępna w naszym sklepie internetowym, posiada tradycyjne fasony, jak i całkiem oryginalne kroje, dostosowane pod sylwetkę męską i damską. Stroje są wykonane z materiału, który charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością. Ubrania firmy EXP idealnie nadają się do pracy na terenie szpitali, przychodni, gabinetów oraz innych jednostek tego typu.

Bluzy damskie

Bluzy damskie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego: Anan, Berta, Blue, Brown, Dark blue, Gray, Mera, Red, Róż, Zielona, Dani, Daria, Dela, Iwi, Katre, Linda, Malin, Mindi, Paula, Tami, Tara, Usci. Odzież jest szyta w różnych żywych kolorach, dostosowana do sylwetki kobiecej. Posiada modne fasony oraz wiele funkcjonalnych kieszeni. Nadaje się do pracy na co dzień, na terenie szpitala.

Bluzy męskie i unisex

Bluzy męskie w asortymencie: Maners, Ralf. W naszym sklepie internetowym dostępne są także bluzy unisex: ba2, Bayer, Univ2 (w kilku odcieniach). Dostosowane do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Posiadają tradycyjny krój i wiele funkcjonalnych kieszeni. Nadają do pracy na co dzień, na terenie szpitala.

Spodnie

Spodnie, które mamy w asortymencie: Bert, Elert, Hans, Justus, Uli, Albi, Alert, Main (uniwersalne). Dostępne w naszym sklepie internetowym w różnych, uniwersalnych barwach ze sznurkiem lub na guzik. Posiadają szerokie nogawki, które umożliwiają łatwe poruszanie się, dodatkowo idealnie pasują na każdą męską sylwetkę. Odzież nadaje się do pracy na co dzień, na terenie szpitala.

Spódnice

Spódnice obecne w asortymencie: Dara, Merida. Produkty oferowane przez nasz sklep internetowy wyróżniają się prostym, tradycyjnym krojem w jasnych kolorach. Posiadają praktyczne kieszenie. Odzież tego typu podkreśla kobiecą sylwetkę, a co więcej nie jest opinająca. Nadaje się do codziennej pracy na terenie szpitala.

Komplety damskie

Komplety damskie: Anika, Ada, Marika, Pink Blue, Faer. Komplety damskie to odzież stworzona w żywych, nietypowych barwach, które odświeżają wygląd i wprowadzają wesoły nastrój. Ich zaletą są ciekawe kroje oraz funkcjonalne kieszenie. Nadają się do pracy na co dzień, na terenie szpitala.

Komplety Unisex

Komplety unisex dostępne w asortymencie: Magin, Nadien. Odzież dostosowana do sylwetki damskiej, jak i męskiej o tradycyjnym fasonie oraz barwie. Posiadają funkcjonalne kieszenie, są luźne i wygodne. Nadają się do pracy na co dzień na terenie szpitala.

Fartuchy damskie

Fartuchy dostępne w asortymencie: Anika, Ann, Blue, Blue2, Kati, Marit, Marta, Tari. Odzież damska o prostym kroju, biała, i tradycyjna. Posiadamy również fartuchy w innym kolorze, idealne dla pielęgniarek. Oba kroje posiadają funkcjonalne kieszenie. Stworzone pod kobieca sylwetkę. Linia fartuchów dla lekarek i pielęgniarek. Nadają się do pracy na co dzień na terenie szpitala.

Fartuchy męskie

Fartuchy męskie w asortymencie: Fried, Herbert, Lebert, Mad, Mane. Fartuchy męskie o prostym kroju, białe i tradycyjne. Z wieloma funkcyjnymi kieszeniami, zapinane na guziki, z długim lub krótkim rękawem. Nadają się do pracy na co dzień, na terenie szpitala.

Stroje medyczne

Odzież ogrywa bardzo ważną rolę rolę w nowoczesnej medycynie, niestety nie zawsze tak było. Z tego względu jeszcze jakieś 50 lat temu, ryzyko operacji było o 40% wyższe. Przyczyną tego stanu była niewiedza, iż większość bakterii przenosi się na swoich strojach. W czasach których żyjemy jest oczywiste, że strój do pracy lekarzy musi być sterylny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl